Xiaomi Mi 6X и Redmi Note 5 Pro стали самими бажаними смартфонами у світі

У кожного сучасного смартфона є якісь унікальні особливості, заради яких покупці повинні хотіти його купити. Видання GSMArena публікує свій щотижневий звіт на тему того, які смартфони є найбажанішими серед покупців. Вчора, 13 травня 2018 року, експерти визначили найбільш популярні мобільні пристрої, стати власниками яких хоче більшість.

Станом на середину травня найпопулярнішим в світі смартфоном є Xiaomi Mi 6X, тоді як слідом за ним, на другому місці, йде його спрощена версія в особі Xiaomi Redmi Note 5 Pro. Обидва мобільних пристрої володіють майже ідентичними габаритами і особливостями, однак відмінності між ними все ж є. Така популярність визвана найкращим співвідношеням ціни та якості. За невеликі гроші, можна отримати “багато технологій”.

На третьому рядку рейтингу опинився Oppo F7, тоді як четверту позицію впевнено зумів зайняти Huawei P20 Lite. Обидва цих мобільних пристрої володіють екраном з вирізом у верхній частині.

На п’ятій позиції знайшов своє місце флагман Huawei P20 Pro, який поступово втрачає свої позиції і стає все менш цікавими для покупців. На шостому місці знайшлося місце для Vivo V9, тоді як сьому позицію зайняв Xiaomi Redmi Note 5. У цього смартфона немає подвійної камери, але зате він пропонує кращу ціну.

Восьма позиція зайнята Samsung Galaxy J7 Pro, основний попит на який припадає на європейські країни. Громадяни таких регіонів світу знаходять його найкращим вибором при обмеженому бюджеті і бажанні отримати доступ до новітніх технологій без переплати. На дев’ятому місці знайшлося місце для Asus Zenfone Max Pro, а десятку замкнув Xiaomi Mi A1, попит на який по всьому світу просто величезний.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *