Українська православна церква може отримати автокефалію вже через 2 тижні

Чергове засідання Синоду очікується наприкінці травня, як і заплановано.

Про це повідомив у Facebook речник УПЦ КП архієпископ Євстратій (Зоря).

Деякі ЗМІ поширюють дезінформацію про нібито перенос дати чергового засідання Священного синоду Константинопольського патріархату. Після перевірки така інформація не отримала свого підтвердження.

Він порадив усім, хто коментує визнання автокефалії української церкви, враховувати зростання числа провокацій із боку противників позитивного розв’язання справи.

11 травня релігієзнавець Людмила Филипович повідомила, що дата Синоду Константинопольського патріархату, на якому розглядатимуть питання надання автокефалії православній церкві в Україні, перенесена на червень.

“Дата проведення синоду перенесена на червень. Це, напевно, пов’язано з тим, що Патріарх не дуже добре себе почуває, а, можливо, зі складнощами, які виникли в процесі, як він сказав, консультування з різними православними церквами”, – сказала вона. Також Людмила Филипович додала, що всередині Православної церкви існують протистояння і що не всі підтримують автокефалію УПЦ.

Вкидання дезінформації, як раз навпаки підтверджує думки, що українська церква дуже близько до отримання історичної автокефалії.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *