Що очікують чоловіки від жінки у ліжку

Багато жінок часто поводять себе скуто у ліжку або ж навпаки, демонструють гіперактивність. Однак не всі загальноприйняті “норми поведінки” в ліжку є дійсно актуальними. Так чого ж насправді хочуть чоловіки від жінки під час близькості, а що є лише міфом?

Чоловікові подобається, коли жінка активна в ліжку

Існує думка, що всіх хлопців заводить ініціативність дівчини в ліжку, але правило діє не завжди, оскільки деяких чоловіків напористість тільки відлякує. Чоловік любить відчувати себе лідером і йому важливо бути “зверху” під час інтимної близькості. Звичайно, перетворюватися в “колоду” не слід і часом можна брати ініціативу в свої руки, але при цьому проявляти гнучкість, дозволяючи партнеру вести.

Великий сексуальний досвід жінки лякає чоловіків

Безумовно, говорити про своїх колишніх партнерів не завжди найкраща ідея, але тактика будувати з себе недотрогу навряд чи виправить ситуацію. Можна сміливо демонструвати свої пізнання в сексі, партнер це оцінить і буде приємно здивований, але не обов’язково відзначати, що цього вас навчив колишній. Наприклад, можна сказати, що позу або тактику ви знайшли на просторах інтернету і вирішили спробувати нове.

Якщо довго відмовляти в сексі, чоловік втрачає інтерес

Існує думка, що якщо дівчина буде довго динамити хлопця, відмовляючи йому в сексі, то він просто втратить до неї інтерес. Психологи відзначають, що найчастіше потенційно надійні в плані стосунків чоловіки цінують, коли дама воліє не лягати в ліжко до ближчого знайомства, оскільки тоді вона здається їм серйозною і розбірливою. Однак використовувати відмову в сексуальної близькості як засіб маніпуляції не варто, оскільки досвідчений чоловік відразу розкусить задум і піде шукати свій інтерес в іншому місці.

Чоловіки хочуть розкуту жінку

За фактом, далеко не всі чоловіки мріють про схильну до експериментів даму, адже догодити їм в плані сексу не так вже й складно. Важливіше наявність належного взаємозв’язку, наприклад, коли вам подобаються певні речі під час сексуальних ігор. Але все ж варто враховувати, наскільки чоловік хоче пробувати нове, оскільки йому не завжди буде комфортно в компанії скромниці.

Чоловіки не починають відносини після сексу на першому побаченні

Дами вважають, що якщо віддатися обранцеві на першому побаченні, то це так і залишиться сексом на одну ніч, без подальшого продовження. Насправді ж такий зв’язок нерідко служить початком міцним і тривалим відносинам. Якщо дівчині вдалося зацікавити партнера і між парою є явна хімія, то чоловік готовий продовжити знайомство на новому рівні.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *