Наркотики, алкоголь, токсини – як очистити організм після періоду прийняття

В житті кожен хоча б раз стикався з питанням наркотиків. Хтось чув по телевізору, у когось сусід наркоман, хтось сам в молодості пробував, а хтось вважає прямо зараз, що вживати наркотики – це нормальний сучасний вибір. На вигляд начебто те саме тіло: голова, тулуб, руки, ноги, але що насправді відбувається з організмом під впливом цих речовин? І найголовніше питання: алкоголь це наркотик?

Як діють наркотики. Розрізняють дві стадії впливу наркотиків на організм. Перша – це всмоктування або резорбція (ейфорія, підйом, веселощі), друга – це виведення або елімінація (похмілля, «відходняк», «ломка»). Часом всмоктування вважається час від початку прийому наркотичного засобу до досягнення його максимальної концентрації в крові.

Період дії (резорбції) різних наркотичних засобів:

 • ЛСД – 2-12 годин,
 • кокаїн 2-3 години,
 • героїн 3-6 годин,
 • метамфетамін – 3-10 годин,
 • марихуана 2-3 години,
 • алкоголь 3-6 годин.

В період дії наркотичних речовин у більшості людей спостерігається розширення/звуження зіниць, спрага, сухість шкіри, розтягнута мова, прискорений пульс, почервоніння очей і інші симптоми.

Найскладніше починається після закінчення впливу наркотиків на нервову систему. Організму вдалося перебороти критичну дозу речовини і стартує процес розщеплення і виведення токсичних продуктів розпаду з організму. Такий період в 2-5 рази триває довше «розважальної» дії наркотику.

“Що б було добре сьогодні пару годин, потрібно взяти кредит у завтрашнього дня”.

Для виведення алкоголю необхідно від 12 годин до 24 годин, а при великих дозах до декількох днів, для сильнодіючих наркотиків період виведення може становити від декількох діб до декількох тижнів. Дані в таблиці:

Час виведення наркотиків з організму

Наркотик

 Час виведення основної дози

  Час наявності в крові, доба

Алкоголь

години до 1 діб

Кокаїн

години-дні

2-4

Марихуана

тижні-місяці

2-8, хронічно: 14-42

Бензодіазепіни

тижні-місяці

7-9

Опіати

дні-тижні

1-2

Барбітурати тижні-місяці

3-14

Під час вживання наркотиків в клітинах накопичуються продукти їх розщеплення – токсини (переклад з грец. – отрута біологічного походження). Токсини заміщають вітаміни і мікроелементи в клітинах, після чого клітини починають руйнуватися.

Після руйнування клітин починаються збої в роботі органів і систем життєзабезпечення організму. Список хвороб та порушень в тілі після руйнування клітин токсинами просто нескінченний: аритмія серця, руйнування мозкової тканини, руйнування печінки, ниркова недостатність, порушення пам’яті, параноя, галюцинації, психози, шизофренія, пародонтоз, імпотенція, захворювання вен, пневмонія, інфаркт, ураження слизової , глухота, бронхіт, рак легенів і ін.

Енергетичне поле людини (біополе, торсіоне поле) слабшає, руйнується і перестає захищати від зовнішніх негативних випромінювань.

Алкоголь. За даними статистики «Американського інституту по боротьбі з алкоголізмом» алкоголь – це найшкідливіший наркотик у світі. Шкідливіший за героїн, кокаїн, марихуану і метамфетамін. В першу чергу це пов’язано з кількістю вживаного продукту.

87% людей від 18 років і старше вживали алкоголь протягом свого життя. 71% вживав спиртні напої протягом останнього року, 56% – протягом останнього місяця. Офіційно – КОЖЕН ДРУГИЙ вживає алкоголь !!! Графік ураження наркотиками наведено нижче.

Приблизно 20% випитого алкоголю поглинається шлунком, решта 80% відправляються в тонку кишку. Після вживання алкоголь концентрується в мозку, знижує збудливість нервових клітин, людина заспокоюється, викликає гарний настрій, ейфорію. Заради цього ефект більшість людей його і вживає. Але далі процес руйнування здоров’я відбувається невідворотно, сильно і непомітно.

Алкоголь є отрутою, що вбиває клітини (тому, наприклад, поріз або садину можна обробити спиртом, і мікроби загинуть). Етанол концентрується в печінці і мозку (якщо прийняти вміст спирту в крові за одиницю, то в печінці буде 1,5, а в мозку 1,75) – отже, в першу чергу вмирають клітини в цих органах.

Концентрація етанолу, достатня для вбивства клітин мозку, створюється після прийому понад 20 мл спирту у чоловіків і більше 10 мл у жінок (пляшка пива 500 мл, 100 мл вина, 50 мл коньяку). Відповідно, якщо випити не більше 20 мл, то розслаблюючуої дії алкоголю буде досягнуто, але клітини мозку і печінки гинути ще не почнуть – так міркують люди, що говорять про можливість «помірного вживання алкоголю».

Період виведення починається після того, як концентрація алкоголю в крові досягне показника понад 90% від спожитого. 2-10% алкоголю виділяється з організму в незмінному вигляді через сечу, кал, піт. Цей процес відбувається протягом 8-12 годин. Інша кількість алкоголю окислюється в організмі. Вчені довели, що алкоголь в організмі може залишатися кілька днів.

Наслідки. Алкоголь крім руйнування клітин, змушує здорові мутувати. Мутантні клітини власного тіла в дорослому організмі зазвичай знищуються імунною системою. Мутації в статевих клітинах ніяк не проявляються у людини, яка виробила ці клітини, зате вони проявляються у його дітей. Алкоголь порушує розвиток плода у жінок. Порушення ці пов’язані не з мутаціями, а з неправильним взаємодією клітин плоду, що розвивається.

Найбільше страждає мозок: діти алкоголіків зазвичай розумово відсталі. Крім того, можливі і каліцтва: недорозвинення кінцівок, ураження серця, нирок і т.д

Варто відзначити, що таку ж токсичну дію на організм несе сучасна трансгенна їжа наповнена нітратами і консервантами. Все це теж токсини, звичайно в меншій мірі, але дуже шкідливі речовини, як наркотики. Вони так само накопичуються в тканинах організму і руйнують нормальне функціонування клітин.

Висновки. З віком здатність організму виводити отрути і токсини зменшується. Найкраще нирки і печінка справляються з виведенням у віці 20-30 років, далі до 30-40 років швидкість виведення спадає. В сучасному світі у людей в 40-50 вже можуть початися перебої в роботі органів, відмови органів, летальний результат.

Для того щоб очистити організм і насолоджуватися тривалим здоровим життям, просто необхідно припинити споживати токсини: повністю відмовитися від наркотичних засобів, алкоголю, який є головним наркотиком, шкідливої ​​їжі і запустити процеси очищення.

Допомогти організму вивести токсини можуть:

 • якісний сон,
 • щоденне споживання чистої води 1,5-2 л,
 • натуральні продукти,
 • помірні аеробні навантаження (плавання, велосипед, біг),
 • регулярні походи в сауну (так як через піт і відкриті пори організм прискорює процес виведення токсинів не тільки через печінку і нирки, але і через шкіру),
 • прийом курсів вітамінів і мікроелементів.

У сучасному світі люди готові робити вибір на користь яскравого барвистого життя, вживаючи різні шкідливі “симулятори щастя”. Ведуть вседозволений спосіб життя, і що найстрашніше, за таке життя готові платити здоров’ям і жертвувати свій час приймаючи кототке життя як норму.

Довгожителі доводять, що наші тіла при нормальній роботі всіх органів розраховані на 120 років життя. І так само можна дихати на повні груди, насолоджуватися кожною миттю і щастям без шкідливих речовин. Комусь досить і 20 років задоволень, а комусь не вистачить і 120, щоб реалізувати всі свої плани і мрії на цій Планеті.

Доктор Пас.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *