“Брати-привиди” лякають жителів індійського села

У центральній частині Індії в штаті Мадхья-Прадеш живуть брати Ашфак і Муштак Хан, 11 і 8 років, які стали ізгоями в своєму селі. З дитинства хлопчики терпіли постійні образи і приниження з боку жителів села, в якому вони народилися. Люди приходять в жах від одного тільки зовнішнього вигляду хлопців і не дозволяють їм грати зі своїми дітьми.

У школі у Ашфака і Муштак є великі проблеми в спілкуванні з однолітками.

Але ж брати ні в чому не винні! Такими незвичайними їх зробило генетичне захворювання, зване гіпогідротичною ектодермальною дисплазією. Це рідкісна хвороба, яка ускладнює потовиділення хворого, стоншує його волосся і зуби.

Людям, що страждають на цю недугу дуже складно жити. Так як їх тіло не може самостійно виробляти піт, їм постійно спекотно. Для того, щоб хворі відчували себе більш-менш нормально, їм необхідно приймати водні процедури кожні 30-40 хвилин.

Ситуація змінилася, коли в село навідалися медики разом з представниками благодійної організації та пояснили місцевим, що хлопчики серйозно хворі, і що вони ніколи не зможуть стати схожими на своїх односельчан, через важке захворювання.

На щастя, профілактичні заходи та розмови подіяли. Більшість місцевих жителів визнали свою неправоту і хлопцям стало жити набагато легше.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *