Олег Пономарь. США созюзник України, а Росія – ворог

З обранням Трампа НАТО нічого не загрожує. Це була залізна інформація буквально через тиждень після обрання Трампа (незважаючи на пару його невиразних передвиборних висловлювань в сторону НАТО). Єдності і могутності НАТО нічого не загрожує.

Навпаки – НАТО стане сильнішим, бо країни-члени будуть витрачати більше на армію. Бо республіканці завжди були адептами сильного НАТО.
І сьогоднішня розмова Трампа і Генсека НАТО все це підтверджує. Але!

ЗМІ дають таку новину – “Трамп погодився брати участь в Саміті НАТО”!

Маю питання: А як інакше? США – хребет НАТО, його серце, його мотор, його пальне, його батько і його гаманець… Як взагалі можливий Саміт НАТО без Президента США? Навіщо давати такі дебільні заголовки? Навіщо робити з нас ідіотів?

Другий приклад.
Можлива швидка зустріч нашого Президента з Трампом. ЗМІ дають це як сенсацію – “Трамп зустрінеться з Порошенком раніше, ніж з Путіним!”

Маю питання: А як інакше?

США – союзник у цій війні України, а не Росії. США надали нам близько 5 млрд дол (кредитних гарантій і військової допомоги) за ці три роки. МВФ (читай США) підтримує нас ці три роки. Американські інструктори навчають наших солдатів. У Чорному морі американські кораблі прикривають наш південний фланг. США допомагає нам з нашою поліцією, митницею, прикордонними військами, спецслужбами, прокуратурою, антикорупційними органами і т.д. і т.п.

А Росія отримала від США за ці три роки 7 пакетів санкцій, висилку дипломатів, знищення в Радбезі ООН і т. д. і т.п.

Виходячи з вищевикладеного – з ким повинен Президент США зустрічатися раніше – з президентом України або Росії? Хіба це не єдино логічно – зустрітися спочатку з союзником, а не з ворогом?

Ось два приклади як ЗМІ роблять нас ідіотами.
Замість того, щоб робити нас гідними громадянами великої і сильної європейської країни.
Країни, яка мужньо бореться з агресією вже три роки.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *