Тетяна Войтко – найпопулярніший модний блогер

Засновниця блогу Silk and Satins Таня Войтко розповіла про свій стиль, експерименти зі своєю зовнішністю і речі, які її надихають.

Чому ви вирішили вести свій блог?

– Мені хотілося зробити щось гарне і, головне, як-то реалізувати себе. Але в першу чергу, це була боротьба з комплексами і тотальної невпевненістю в собі.

Як залучили читачів до свого блогу?

– Ніяких цілеспрямованих акцій по SMM (соціальний медіа маркетинг) я не робила. Нікого ніколи не спамила. Якимось дивним чином люди, які поділяють моє естетичне сприйняття, погляди на стиль, спосіб життя, самі знайшли мене. І це не може не радувати.

Яких блогерів читаєте ви?

– Не дивлячись на те, що роботи зі своїм блогом у мене вистачає, щовечора я проводжу за читанням блогів моїх фаворитів – Look De Pernille, FashionSquad, Man Repeller, Garance Dore. Ці дівчата можуть похвалитися не тільки неймовірно красивими фото, а й відмінними текстами.

Де найчастіше черпаєте натхнення?

– Мене надихають книги і музика. Часто шукаю натхнення на Pinterest (сайт для пошуку цікавих і корисних ідей), куди ж без нього.

Часто експериментуєте зі своєю зовнішністю?

– Не дуже. Десь 5 років у мене було волосся, як кажуть, до пояса. У березні вирішила кардинально змінити імідж: обстригла волосся до половини і зробити чубок “а-ля” Джейн Біркін.

Хто для вас предмет для наслідування?

– Раніше багато було таких. Зараз я навмисно захищаю себе від впливу інших людей. Вважаю, що це згубно позначається на людині.

А який девіз вашого життя?

– Less is more (краще менше, та більше).

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *